News

Mistrz Olimpijski chce pomóc Conorowi McGregorowi przygotować się na Khabiba Nurmagomedova

on

Złoty medalista olimpijski i dwukrotny mistrz świata w zapasach Kyle Snyder, skierował ciekawą ofertę w stronę Conora McGregora.

W przyszłości, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Conor McGregor spotka na swojej drodze Khabiba Nurmagomedova. Jednak żadne szczegóły w tym kierunku nie zostały ustalone. Jeśli walka zostanie zakontraktowana, to McGregor będzie miał okazje trenować z prawdopodobnie najlepszym zapaśnikiem na świecie. Kyle Snyder zaoferował pomoc w przygotowaniach McGregora, jeśli spotka się kiedykolwiek spotka się z Khabibem w UFC.

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał zamiar walczyć z Khabibem, to daj mi znać. Możemy pracować nad technikami, aby obronić wszystkie jego próby obalenia. Powodzenia.

Nie da się ukryć, że w dziedzinie zapasów, Conor McGregor nie mógł otrzymać lepszej propozycji. Oczywiście, Irlandczyk nie zobowiązał się jeszcze do żadnej walki, ale Dana White powiedział, że najchętniej zobaczyłby go, ze zwycięzcą pojedynku Nurmagomedov – Tony Ferguson.

Nie tylko Dana White chce zobaczyć takie zestawienie.

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *