News

Nate Diaz: Nie jestem podekscytowany, że wracam do akcji

on

Fani długo czekali na powrót młodszego z braci Diaz do Octagonu, w końcu gdy oficjalnie potwierdzono, że Nate zawalczy na UFC 230 w listopadzie z Dustinem Poirierem, pojawiły się spekulacje walki o pas w nowej kategorii wagowej 165-funtów.

W rozmowie z TMZ, Diaz powiedział, że nie jest podekscytowany powrotem na UF 230:

Zobaczymy jeśli wrócę na UFC 230, piłka jest w grze. Zobaczymy. Na pewno trenuję do walki. Walczę. Nie chcą, aby Dustin Poirier walczył w 165 funtach. Więc co to kur#a ma być, No dobrze, kogo chcecie? Kto chce, niech to dostanie. UFC chcą mieć mnie na Madison Square Garden i nie mają nikogo innego. Ale nie chcą, żeby Dustin walczył, więc jestem gotów na wszystko, czego chcą. Wszyscy chętni, dawać to Kur#a. Bez lamerstwa.

– przekazał Nate.

Ja ruszę nową kategorię wagową, ponieważ słyszałem, że już i tak chcieli to zrobić. Teraz jest zamieszanie, oni nie chcą tego robić w 165. Pytam co jest kur#a? O co chodzi? Każdy, kto chce tej walki w 165, odpowiadam możemy to zrobić, ponieważ trenuję do walki. Oni próbują zachowywać się tak, jakbym próbował w ogóle nie zawalczyć czy coś. Mówię zróbmy to gówno. Więc wszyscy chętni dawać to.

Nie jestem podekscytowany, że wracam do akcji, utknąłem w tym gównie. 3 listopada, idę walczyć, więc ktokolwiek by tego chciał, i tak to się stanie.

Wciąż powraca pytanie którą walką będzie Diaz vs. Poirier na Madison Square Garden 3 listopada na UFC 230, ponieważ gala nadal jest bez ogłoszonego main eventu

Spekulacje na temat tego, jak to się skończy, są wystarczająco sprzeczne, ale wielkimi krokami zbliżamy się do tego wydarzenia a bilety są już w sprzedaży.

Pewne jest tylko to, że twarzą w twarz w octagonie staną Diaz vs. Poirier. Obaj chcą przejść do 165 funtów, lecz obecnie ich pojedynek zaplanowanych jest na 155 funtów.

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *