Świat

Nurmagomedov z możliwym zawieszeniem od 12 aż do 18 miesięcy!

on

Bardzo możliwe, że mistrz wagi lekkiej może mieć kolejny długi rozbrat z MMA.

To wszystko z uwagi na zachowanie Rosjanina po walce z Conorem McGregorem na UFC 229. Przypomnijmy, że Khabib wyskoczył z Octagonu zaraz po poddaniu Irlandczyka by zaatakować jego kolegę, Dillona Danisa. Po tym rozpoczęła się istna wojna w Octagonie jak i wokół niego.

Prezydent UFC przewidywał, że Komisja Stanu Nevada dość srogo ukaże Khabiba, co więcej mógłby on utracić pas. Jednak potem White zdradził, że pasa Rosjanin stracić nie powinien.

Głos w sprawie zawieszenia zawodnika zabrał także Brendan Schaub, który zdradził, że Khabib może zostać zawieszony nawet na 18 miesięcy.

Khabib dostanie zawieszenie. Słyszałem, że może być to rok, a nawet 18 miesięcy. Zobaczymy. Dana White może wykonać swoje magiczne sztuczki w stosunku do Komisji w Nevadzie. Myślę, że będzie musiał zapłacić 250 tysięcy dolarów, jednak na pewno zatrzyma tytuł. Co więcej, uważam że dostanie jakieś pół roku zawieszenia.

-powiedział w Below The Belt podcast.

Schaub jest także przekonany, że drogi Conora i Khabiba skrzyżują się ponownie.

Zobaczymy ten rewanż. Póki co Conor vs. Khabib to największa walka w historii UFC. Rewanż będzie jeszcze większy, więc na pewno do niego dojdzie.

Jak myślicie jaką ostatecznie karę otrzyma Khabib?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *