News

OFICJALNIE: Jingliang vs. Zawada na gali UFC w Chinach!

on

David Zawada stanie przed szansą zainkasowania pierwszego zwycięstwa w UFC. Rywalem Davida został Jingliang Li, który na pewno postawi ciężkie warunki.

David przegrał w swoim debiucie wchodząc do walki w roli zastępcy. Tym razem również udział Davida na gali w Chinach jest spowodowany faktem, że pierwotny rywal Chińczyka doznał kontuzji i organizacja potrzebowała szybkiego zastępstwa.

Jingliang Li przegrał zaledwie jedną z ostatnich sześciu walk. Chińczyk zdecydowanie jest w zasięgu Zawady, jednak nie wiadomo, czy Davidowi uda się odpowiednio przygotować do walki, która już za pasem. Poprzednia walka Polaka była bardzo bliska, jednak zakończyła się na niekorzyść Zawady, który jednak pokazał się naprawdę z świetnej strony. Ewentualna porażka z Chińczykiem mogłaby bardzo skomplikować plany Davida na pozostanie w UFC.

Gala, na której zobaczymy byłego zawodnika KSW odbędzie się 24 listopada w Pekinie.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *