News

Oficjalnie: Max Holloway vs. Brian Ortega walką wieczoru UFC 231!

on

Gala UFC 231 wyłoni nam mistrza wagi piórkowej. Naprzeciw siebie stanie obecny dominator tej kategorii wagowej Max Holloway, którego zadaniem będzie ubić rosnącego w liczbach Briana Ortegę.

O ponownym zestawieniu tej dwójki poinformował Ortega. Media szybko podchwyciły informacje i jest już pewne, że długo wyczekiwana walka kategorii piórkowej niedługo stanie się faktem.

Do ich walki miało dość wcześniej jednak kłopoty zdrowotne mistrza spowodowały, że walkę trzeba było odłożyć. Hawajczyk nabawił się bowiem silnego udaru mózgu i nie był w stanie w pełni czysto się wypowiadać.

Dana White jeszcze kilka miesięcy temu mówił, że Maxa czeka dłuższa przerwa. Widocznie Hawajczyk nie zamierzał siedzieć bezczynnie i rehabilitacje przebiegła szybciej niż się tego spodziewano.

Na gali UFC 231 wystąpi również Joanna Jędrzejczyk, która podejmie Valentinę Shevchenko. Obecna będzie również Claudia Gadelha.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *