UFC

Ojciec Nurmagomedova: Khabib mógłby boksować z McGregorem

on

Od wielkiej walki Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem minęło już trochę czasu. Echa tego pojedynku jednak nie milkną, a ojciec rosyjskiego mistrza postanowił odnieść się do możliwości rewanżu tych zawodników.

Rewanż Khabiba z Conorem byłby interesujący, gdyby doszło do niego na zasadach bokserskich. Khabib pokazał, że w MMA jest w stanie pokonać każdego. I mówił to od początku, choć ludzie nie chcieli mu wierzyć. Jednak po kolejnych zwycięstwach przekonali się do niego. Teraz mógłby pokazać swoje umiejętności także w boksie. Jedną z kluczowych cech dla tej dyscypliny jest wytrzymałość, a Khabib na pewno jest mocny pod tym względem.

– stwierdził Abdulmanap w rozmowie dla rosyjskiego dziennika Izvestia.

Wydaje się wątpliwe, by Dana White zgodził się na takie rozwiązanie. Ale kto wie? Widać na pewno, że od jakiegoś czasu zarówno Khabiba i Conora ciągnie do walki zarówno w MMA, jak i w boksie. Zapewne mocno przyczynił się do tego sukces finansowy McGregora po jego zeszłorocznym starciu z Floydem Mayweatherem.

A Wy chcielibyście zobaczyć starcie mistrza wagi lekkiej z Irlandczykiem w ringu bokserskim? Czy jednak wolelibyście ich rewanż w klatce?

About Kamil Gieroba

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *