News

Pat Barry ostro krytykuje Jędrzejczyk: Wiemy, że Rose jest lepsza

on

Pat Barry, który jest zarówno trenerem jak i chłopakiem Rose Namajunas postanowił wyrazić swoją opinię na temat Joanny Jędrzejczyk i wypowiedzianych przez nią słów na temat Rose.

Przypomnijmy, że Polka po zwycięstwie nad Tecią Torres oznajmiła, że nie akceptuje Namajunas jako mistrzyni i każda zawodnika w kategorii słomkowej wie, że to ona mimo braku tytułu jest najlepsza.

Myślę, że Joanna sama wpier&ala się w bagno, nie akceptując porażek.

– powiedział Barry w wywiadzie dla mmafighting.com i wspomina trzy porażki Polki z Valentiną Shevchenko.

Dlatego przegrała z Valentiną trzy razy. Przegrała pierwszą walkę – oszukali ją. Przegrała pojedynek drugi raz – oszukali ją. Przegrała i trzeci raz. Nokaut z rąk Rose? Nie jej wina. Przegrała decyzją? Nie jej wina. A teraz chce znowu z nią walczyć. Znowu nie da rady. Nadal Rose to wygra.

Amerykanin porównał Polkę z Fedorem i zarzucił jej brak jakiegokolwiek rozwoju w sposobie walki.

Porażki mogą być szansą na rozwój.  Gdy Joanna wychodziła do walki z Esparzą i ją zlała, to była ta sama Joanna, która walczyła dwa razy z Rose. Nie rozwinęła się. To jest dokładnie wciąż ta sama zawodniczka. Nie poprawiła się. Jedyne, co uległo zmianie, to jej budowa fizyczna.

Jest taka jak Fedor. Fedor wychodził i mordował wszystkich przez wiele lat, ale z czasem wszyscy go dogonili i rozszyfrowali – bo Fedor się nie rozwijał. Był dokładnie taki sam cały czas i w końcu ludzie go rozgryźli. Joanna nie poprawiła się – poza tym, że wygląda lepiej. To wszystko.

Joanna bardzo liczy, że kolejny pojedynek stoczy po raz kolejny o pas mistrzowski. Co na ten temat myśli trener Rose?

Rose chce walczyć z najlepszą rywalką. Jeśli Joanna będzie następna, Rose chce walczyć z kimkolwiek ona będzie.

Czy podoba jej się pomysł na kolejną walkę z Joanną? Jasne, jeśli do tego dojdzie. Nic nowego.

Dana White jednak wykluczył możliwość ponownego szybkiego zestawienia Joanny z Rose. Bardzo prawdopodobne, że walka Andrade vs. Kowalkiewicz wyłoni kolejną pretendentkę do walki z Namajunas.

 

Tłumaczenie za: lowking.pl

 

 

 

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *