Świat

Paulie Malignaggi po raz kolejny uderza w McGregora: Nie masz jaj !

on

Wygląda na to, że po dłuższej przerwie, ponownie jesteśmy świadkami beefu pomiędzy Conorem McGregorem a Pauliem Malignaggim.

W weekend, Conor sprowokował pięściarza, zeszłorocznym wpisem, nawiązującym do rzekomego konckdownu Irlandczyka na Pauliem. Paulie oczywiście nie pozostał temu bierny, jednak teraz ponownie zaatakował Conora w mediach społecznościowych.

Conor nie pozwól by wewnętrzna suka wyszła z Ciebie. Wiemy, że zamierzasz w ostatniej chwili wycofać się z walki z Khabibem lub uciekać jak robiłeś to w 5 rundzie walki z Diazem (rewanżowej). Nie masz jaj i myślisz o mnie cały rok, ponieważ prawda moich słów pali Cię.

Minął rok a Ty widziałeś 5 sekund 36 minutowego wideo, on nadal nie może przestać mówić o mnie. Musisz być wystarczająco sprytny w tym momencie, niż myśleć, że nie ma niczego oprócz jabłek lub pomarańczy.

Jak widać konflikt rozwija się w najlepsze. Warto poczekać teraz na odpowiedź samego McGregora.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *