Polska

Paweł Derlacz: Życzę Asi, żeby ten pas do niej wrócił

on

Prawie miesiąc temu Joanna Jędrzejczyk udanie powróciła na ścieżkę wygranych, pokonując Tecię Torres.

Wielu ekspertów po walce zachwalało postawę Joanny, która pokazała, że jest wszechstronną zawodniczką, co więcej dobrze poradziła sobie psychicznie z porażkami z Rose Namajunas. Wielu fanów zastanawiało się, co do powiedzenia na temat walki Polki ma  jej były trener z Olsztyna, Paweł Derlacz, teraz mają odpowiedź.

Generalnie uważam, że to bardzo dobra walka. Przede wszystkim wróciła, bo wcześniej miała ciężkie chwile, mocno, przegrać z tą samą zawodniczką dwa razy…Wzięła się do roboty, na pewno to przemyślała i to jest ważne, że wróciła. Sama walka, bardzo dobra, wróciło trochę boksu, gdzieś tam trochę te kopnięcia poznikały niskie, ale może taki był plan na walkę. (…) Sama walka Asi, fajna, fajnie, że wygrała i życzę jej tego, żeby ten pas wrócił.

– powiedział Derlacz dla FightSport.pl

Trener Berkut Arrachion Olsztyn odniósł się też do potencjalnej szansy Joanny na kolejną walkę o pas, już jako następne starcie.

To wygląda inaczej, bo ta dywizja się rozwija. To już nie będzie jedna osoba, tam każdy jest mocny, Tecia może jest dalej w rankingu ale też postawiła opór. (…) Co dalej z Asią ? Zobaczymy, gdzieś tam to się cały czas zmienia, jest mistrzyni która zaplanowała sobie wakacje, jest Asia, jest Karolina, która mocno idzie w górę. Sytuacja się zmienia.

Co sądzicie o słowach byłego trenera Joanny?

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *