Świat

Pierwsza konferencja prasowa Khabiba z Conorem w następnym tygodniu!

on

W przyszłym tygodniu miliony fanów MMA na świecie otrzymają to na co czekają od dawna.

Mianowicie fani zobaczą pierwszą konferencję prasową przed walką Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem.

Do UFC 229 pozostało już mniej niż miesiąc, a promocja gali w T-Mobile Arena w Las Vegas rozpocznie konferencją prasową w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. Obecni tam będą oczywiście mistrz UFC, Khabib Nurmagomedov, były mistrz UFC w wadze lekkiej i piórkowej Conor McGregor, oraz prezydent UFC Dana White. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 23 czasu polskiego.

Chociaż wydarzenie będzie transmitowane w Internecie, sama konferencja prasowa jest zamknięta publicznie i jest otwarta tylko dla uwierzytelnionych mediów.

Przypomnijmy, że Conor powróci do octagonu po prawie 2-letniej przerwie od wystepów w MMA. Po raz ostatni mogliśmy go zobaczyć na UFC 205 gdzie pokonał Eddiego Alvareza zgarniając pas wagi lekkiej. Stracił go przed UFC 223 na skutek braku aktywności właśnie w octagonie. Pas ten następnie zgarnął Khabib, który pokonał Ala Iaquintę.

UFC 229 odbędzie się 6 października.

źródło: MMAFighting

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *