Świat

Reebok nie może już sprzedawać odzieży z Conorem McGregorem w Europie!

on

Firma odzieżowa Reebok, która odpowiedzialna jest za ubiór zawodników UFC nie będzie już sprzedawać odzieży związanej z Conorem McGregorem na terenie Europy.

The Irish Independent ogłosiło, że wycofanie wszystkich ubrań powiązanych z firmą Reebok, które związane są z osobą Conora McGregora, zostało ustalone przez Sąd Okręgowy w Hadze w Holandii. Powodem tego jest sprzedaż ubrań holenderskiej linii związanej z powrotem Conora do octagonu „McGregor Fashion”, która bezprawnie działa na rynku.

W raporcie napisano również, że wszystkie spodenki, bluzy i swetry Reebok, które są oznaczone wielkimi literami z nazwiskiem McGregora, będą musiały zostać usunięte i wykluczone ze sprzedaży przez wszystkie sklepy w ciągu najbliższych siedmiu dni. Jeżeli punkty sprzedaży nie zgodzą się z wyżej wymienionym orzeczeniem, zostaną ukarane grzywną w wysokości 250 000 euro.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *