Świat

Ronda Rousey do Conora McGregora: Nie możesz iść do więzienia by promować walkę

on

Była mistrzyni UFC a obecnie mistrzyni pro-wrestlingowej organizacji WWE, postanowiła wypowiedzieć  się na temat ostatnich zawirowań wokół Conora McGregora.

Ronda nie jest w stanie zrozumieć dlaczego Conor chwyta się różnych dziwnych rzeczy by promować walkę z Khabibem.

Rozumiem promocję walk i to, że trzeba je sprzedać, naprawdę. Jednak nie sądzę, że ludzie chcą iść do aresztu, by promować walkę. Myślę, że mogłabym udowodnić, że ludzie będą czekać na walkę bez przekraczania nielegalnych granic.

-powiedziała Ronda dla TMZ.

Myślę, że wyskok Khabiba z Octagonu nie był tak bardzo zły jak rzucanie obiektami w busa, ponieważ moja przyjaciółka, Rose Namajunas była tam. Mój przyjaciel, Michael Chiesa nie wyszedł do walki ponieważ miał rozcięcie.

Na pytanie, czy UFC musi postawić na swoim i surowo ukarać Khabiba za incydent po walce … Ronda miała niezbyt pozytywne słowa dla byłego pracodawcy.

Po prostu uważam, że wszędzie musi być równe traktowanie, nie sądzę, aby ktokolwiek otrzymał specjalne traktowanie, ponieważ jest wyżej. Np. jeśli raz wpadłeś na dopingu, masz tą łatkę przez całe życie.

Mogę tak mówić ale nie jestem promotorem organizacji wartej wiele milionów dolarów.

Co sądzicie o słowach byłej mistrzyni?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *