News

Ronda Rousey nie mówi „nie” dla powrotu do UFC!

on

Jak już wiadomo, była mistrzyni UFC w wadze koguciej, Ronda Rousey podpisała kontrakt z federacja pro-wrestlingową WWE.

Wydaje się, że to wszystko,zamyka drzwi Rondy do powrotu do UFC, gdzie ostatnio walczyła w 2016 roku, kiedy to przegrała w 48 sekund z Amandą Nunes. Mimo to, Rousey nie jest gotowa by użyć słowa „emerytura”, gdy mówi o swojej karierze, ale dodaje też, że nigdy oficjalnie nie wycofała się z judo po ostatnim występie na olimpiadzie w 2008 roku.

Tak mówią wszyscy inni. Chodzi mi o to, że nigdy nie wycofałam się z judo, więc jeśli tak właśnie chcecie myśleć to proszę. Wiem tylko, że naprawdę chcę poświęcić 100 procent mojego czasu na wrestling teraz i jakkolwiek ludzie chcą to nazwać, mogą tak to nazwać.

Pomimo tego, że minęło 13 miesięcy od jej porażki z Nunes na UFC 207, Rousey wciąż stara się nie zahaczać o ten temat.

Myślę, że wolałbym teraz o tym nie mówić.

Emocje Rousey przepełniły się, gdy starała się poradzić sobie z porażkami z Nunes i Holly Holm, które w pierwszej kolejności spowodowały jej odejście z UFC. Jedynym sposobem, w jaki Rousey mogła wyjaśnić, jak bardzo to boli, było powiązanie tego doświadczenia z tym, co czuła po tym, jak nie udało jej się zdobyć złotego medalu na igrzyskach olimpijskich.

Nadal boli, że nie wygrałam Olimpiady i brzmi to niedorzecznie dla wielu ludzi, prawda?” Byłaś medalistą olimpijskim, powinnaś być szczęśliwa, ale trudno to wytłumaczyć mojej 10-letniej jaźni, która była tak pewna, że ​​wygra olimpiadę. 

Jak sama Ronda twierdzi, powrót do UFC jak i do judo jest możliwy, jednak nie ma się co tego spodziewać w najbliższym czasie…może za parę lat.

źródło: ESPN

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *