Świat

Ronda Rousey o swoim powrocie do MMA: To równie prawdopodobne, jak mój powrót na Olimpiadę

on

Mimo, że Ronda Rousey od kilku tygodni związana jest z federacją pro-wrestlingową WWE, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w MMA.

Jednak podczas występu na The Ellen Show Ronda ponownie wypowiedziała się na temat startów w MMA i jej słowa nie brzmiały obiecująco. Rousey uważa, że ​​powrót do MMA jest tak samo prawdopodobny, jak powrót na Igrzyska Olimpijskie by rywalizować w judo.

Nie wiem. Myślę, że to równie prawdopodobne, jak mój powrót na Olimpiadę. Nikt nie domagał się od mnie pisemnej rezygnacji z judo i nie sądzę, aby to samo było konieczne z MMA. Robię to, co lubię, a WWE jest tym, co lubię robić teraz.

Na początku kwietnia Ronda oficjalnie zadebiutuje w walce w WWE i jak sama przyznaje jest tym trochę zdenerwowana.

Jestem zdenerwowana, ale to nie jest takie zdenerwowanie jak przed Olimpiadą. Najgorszą rzeczą, jaka się stanie, to to, że będę wyglądać głupio. Nie pamiętam też czasów, w których byłam tak bardzo podekscytowana. Naprawdę nie mogę się doczekać Wrestlemanii.

Mimo perfekcyjnego streaku 12-0, Ronda przegrała dwie kolejne walki przez ciężkie nokauty, które nie tylko zaszokowały fanów, ale także wpłynęły na jej dalszą karierę. Czy kiedykolwiek wróci do UFC? Sądząc po jej wypowiedzi, szanse na to maleją.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *