Świat

Rose Namajunas: Joanna pasuje do dywizji muszej

on

Mistrzyni wagi słomkowej UFC, Rose Namajunas twierdzi, że jej przyszła rywalka Joanna Jędrzejczyk nadaje się idealnie do dywizji 125 funtów.

Jak od dłuższego czasu wiadomo, Joanna miała spore problemy by uzyskać limit wagowy kategorii słomkowej przed walką z Rose. Sama mistrzyni twierdzi, że to nie były już pierwsze problemy Polki i radzi jej przejście do kategorii wyżej.

Wiem, że ścinanie wagi nigdy nie jest dobre i myślę, że Joanna pasuje do dywizji 125-funtów. Słyszałam plotki, że zawsze miała problemy z robieniem wagi, nie tylko do walki ze mną. To jest coś z czym się nie zgadzam. Ja nigdy nie ścinam tak dużo kilogramów. Na co dzień jestem blisko 125-funtów a w tygodniu walki blisko 120. Ciągle się nawadniam i nie jem nic słonego. To jest istotne w cięciu wagi, więc nie wiem, mam tylko nadzieję, że tym razem dobrze zrobi wagę i będzie najlepszą wersją siebie, bym ja mogła udowodnić, że jestem najlepsza na świecie.

 

Rewanż obu Pań odbędzie się 7 kwietnia na UFC 223 na Brooklynie.

 

Źródło: UFC Unfiltered/ podbay.fm

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *