Świat

Rose Namajunas o Jędrzejczyk: Była świetną mistrzynią, ale teraz jest mój czas

on

Rose Namajunas nie ma na razie żadnych planów odnośnie kolejnej walki, bo na pierwszym miejscu stawia krótki wypoczynek.

To idealny czas na rehabilitację i doskonalenie się jako wojownik mieszanych sztuk walki. Chcę naprawdę usiąść i zobaczyć, kto jest prawdziwym rywalem dla mnie w dywizji. W tej chwili wydaje mi się, że sprawy trochę się trzęsą. W tej chwili nie ma kogoś, kto mógłby rzucić wyzwanie.

-powiedziała na backstage’u gali UFC 227 (via. MMAFighting).

Namajunas powiedziała wcześniej, że nie da Jędrzejczyk kolejnej walki o pas, chyba że Joanna przyzna, że Namajunas jest najlepszą „słomkową” na świecie. Polka po UFC na FOX 30 powiedziała, że „nigdy” tego nie zrobi. Rose po tym, ze swojej strony milczała i nie wracała już do tych słów w mediach społecznościowych.

Nie przeszkadza mi to naprawdę. Wiem, że w tym momencie to po prostu trochę głupie. Im więcej mówi, tym bardziej sprawia, że ​​jest głupia. Ja lubię próbować i być pozytywnie nastawiona do wszystkiego w jak największym stopniu. Oczywiście możesz zostać wciągnięty w głupie gówno. Przypominam sobie, że była świetną mistrzynią. Spojrzałam na nią w pewnym momencie w moim życiu z jakiegoś powodu i po prostu staram się zapamiętać, co zrobiła dla tego sportu i po prostu to zostawić. Była świetną mistrzynią, ale teraz jest mój czas. I w końcu musi pogodzić się z tym. (…)

Niezależnie od tego, co chce, to, co się wydarzy, ja nadal będę żyła moim życiem ale pamiętam, że była świetnym mistrzem. Była świetnym mistrzem.

– zaznaczyła Namajunas.

Myślę, że możesz po prostu spojrzeć na jej twarz po naszej drugiej walce, po prostu popatrzeć na jej twarz i wiedzieć, co naprawdę czuła. Język ciała pokazuje więcej, niż słowa. Dla mnie wyglądało na to, że próbowała w to uwierzyć, że naprawdę wygrała. Jednak myślę, że później sama uznała, że ​​wygrałam walkę.

Rose chce na razie odpocząć i zrobić sobie małe wakacje, jednak będzie mieć także na oku walkę Karoliny Kowalkiewicz z Jessicą Andradę, gdyż uważa, że kolejną do walki o pas może być zwyciężczyni tego starcia.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *