Świat

Rose Namajunas o Jędrzejczyk: Miło jest nie myśleć o niej przez chwilę

on

Po dłuższej przerwie mistrzyni UFC wagi słomkowej, Rose Namajunas postanowiła wypowiedzieć się na temat Joanny Jędrzejczyk.

Obie zawodniczki toczyły bój dwukrotnie, dwukrotnie zwyciężała Amerykanka, odbierając pas Polce oraz go broniąc. Między zawodniczkami nie ma przyjaźni, co więcej nie zbyt się lubią. Polka po wygranej z Tecią Torres dostała szansę walki o pas wagi muszej z Valentiną Shevchenko. Po nadchodzącym starciu Joanna nadal liczy na kolejną walkę o pas wagi słomkowej. Jaki stosunek do tego ma Rose?

Nie wiem, czy bardziej cieszę się tytułem, czy nie myśleniem o kimś innym niż Joanna przez długi czas. Zawsze cieszę się tytułem, dopóki jestem błogosławiona, aby mieć go przy sobie. To będzie codzienność. Może pewnego dnia ja i Joanna znów się spotkamy, ale miło jest nie myśleć o niej przez chwilę.

-powiedziała Rose dla UFC.com.

Po raz ostatni Rose walczyła w kwietniu, właśnie z Polką. Od tamtego czasu nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy ją w akcji. Ciężko też powiedzieć w jakim stanie psychicznym jest Rose, po wydarzeniach związanych z atakiem Conora na busa przed UFC 223. Jak dobrze wiemy, Rose przez jakiś czas bała się wyjść z domu.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *