News

Rose Namajunas przed rewanżową walką z Joanną Jędrzejczyk: Ona zawsze miała problem ze ścinaniem wagi

on

Rose Namajunas udzieliła obszernego wywiadu dla Ariela Helwaniego przed rewanżową walką z Joanną Jędrzejczyk. Rose opowiedziała o tym dlaczego zgodziła się na rewanż z Joanną, i co sądzi o jej problemach z wagą.

Zgodziłam się na rewanż z Joanną, ponieważ Tecia i Jessica są teraz zajęte. Chcę pokazać wszystkim, że moja wygrana z nią nie była przypadkiem. Joanna mówi, że miała problemy z wagą, nie jest to dla mnie problemem wyjdę i pokażę, że tak nie było. Jestem pewna, że to nie tylko cięcie wagi zdecydowało o jej porażce. Zdaję sobie z tego sprawę, że ona będzie lepszą wersją w naszym rewanżu, nie mogę się doczekać tej walki – powiedziała Rose Namajunas.

Obecna mistrzyni została również zapytana o sytuację z dietetykami Joanny, oraz czy nie czuje tego, że Jędrzejczyk wciąż jej nie szanuje.

Każdy po przegranej walce przychodzi z jakimiś usprawiedliwieniami. To dla mnie nie jest problemem. Uważam jednak, że Joanna nabrała do mnie szacunku, zauważam w mediach, że inaczej się o mnie wypowiada. Jeśli ona twierdzi, że wtedy przegrała przez złą dietę, to w takim razie teraz chcę zawalczyć z najlepszą wersją Joanny. Wiedziałam, że miała zawsze problemy ze ścinaniem wagi. Dużo ludzi mi o tym mówiło, że ona ma straszne problemy ze ścinaniem wagi. To nie jest dla mnie niespodzianką. Teraz też będzie miała problem z wagą. Postawię pieczątkę i wygram rewanż – zakończyła Namajunas. 

Do rewanżowej walki Rose Namajunas vs. Joanna Jędrzejczyk dojdzie 7 kwietnia na UFC 223 w Nowym Jorku.

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *