Świat

Rose Namajunas twierdzi, że duszeniem pokona Joannę Jędrzejczyk w nadchodzącym rewanżu

on

UFC 223 będzie niewątpliwie wielki wydarzeniem. Na tej gali zobaczymy 2 walki o tytul, Tony Ferguson vs Khabib Nurmagomedov oraz rewanżowe starcie Rose Namajunas vs Joanna Jędrzejczyk.

Stracie kobiet można nazwać jednym z najbardziej oczekiwanych walk 2018 roku, z uwagi na to, że JJ niespodziewanie straciła pas w listopadzie poprzedniego roku po ponad dwuletnim panowaniu i jest zdeterminowana by ten pas odzyskać. Takie same nastroje panują u Rose, która zrobi wszystko by zaliczyć galę UFC 223 do udanych.

Mistrzyni jest bardzo pewna siebie i zdradza jak chce zakończyć walkę tym razem.

To prawdopodobnie najbardziej ekscytująca walka, na którą wszyscy liczą. Myślę, że to duża sprawa, że Joanna Jedrzęjczyk otrzymała natychmiastowy rewanż, ale też nie widzę nikogo, kto mógłby naprawdę rzucić wyzwanie w tym momencie. Jest Jessica Andrade i Tecia Torres i może mogłyby być moimi rywalkami, może Claudią Gadelha, ale myślałam, że jest kontuzjowana. Joanna pokonała oczywiście wszystkie inne dziewczyny, poza Tecią, ale także wyprzedza je w rankingu. Miałam doskonały gampelan na wszystko, co zrobi Jędrzejczyk. Wiedziałam dokładnie, gdzie ona będzie, gdzie była, badałam ją przez wiele lat i dokładnie wiedziałam, co zrobi, zanim to zrobi.

– powiedziała dla SiriusXM Rush Rose.

Mój boks jest tym, co ustawiło ten nokaut. Klasyczny boks. Wyprowadź prosty, a ona się na tym skupi. Jak widać z wideo, ona na to czekała. Myślała, że ​​to będzie prosty, ale to był naprawdę skaczący lewy hak.

Mam nadzieję, że dokonała pewnych zmian, a tym razem myślę, że nie będzie miała problemów z wagą i zobaczymy jej najlepszą wersję. Będziemy mieli niesamowitą walkę kobiet w MMA i znów to ja wyjdę zwycięsko. Moją przepowiednią jest to, że zamierzam uderzyć ją w twarz, zajść jej za plecy i tym razem poszukać duszenia.

Jak rzeczywiście się stanie, zobaczymy 7 kwietnia. Pewne jest to, że szykuje się naprawdę ekscytująca walka oraz oczywiście cała gala.

Źródło: SiriusXM/YouTube

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *