News

Rose Namajunas nie wierzy, że Joanna Jędrzejczyk miała dość czasu na poprawienie błędów

on

Obecna mistrzyni kategorii słomkowej UFC, Rose Namajunas nie wierzy, że Joanna Jędrzejczyk miała dość czasu na wyeliminowanie błędów z ich pierwszego pojedynku.

Walka obu tych zawodniczek będzie starciem rewanżowym, oraz pierwszą obroną pasa mistrzowskiego przez „Thug” Rose, na tą walkę czeka wielu kibiców gdyż ich pierwsza walka skończyła się nokautem w pierwszej rundzie.

Namajunas zszokowała świat w listopadzie na UFC 217, kiedy to znokautowała Joanne Jędrzejczyk odbierając jej mistrzowski tytuł.

Po potwierdzeniu walki rewanżowej na Brooklyn w Nowym Jorku Namajunas rozmawiała z UFC Unfiltered o tym, jak Polka reagowała na pierwszą walkę. Jędrzejczyk wielokrotnie mówiła o tym, jak zbijanie wagi wpłynęło na jej dyspozycje tej nocy, ale nic dziwnego, że Namajunas nie sądzi, że to był jedyny powód, dla którego przegrała.

Wydaje mi się, że trochę wytrąca z równowagi, mówiąc, że to było zbijanie wagi i mówienie, że to był powód.

– powiedziała Namajunas.

Myślę, że bardzo ważne jest, aby zawodnicy byli zdrowi i nie zbijali tak dużo, ale wciąż walczymy w wadze słomkowej. To może być problem. Mam nadzieję, że zrobi to teraz dobrze.

Oczywiście, celem jest zadawanie obrażeń naszemu przeciwnikowi, ale pod koniec dnia chcę, aby wrócili do swojej rodziny, szczęśliwi, zdrowi i bezpieczni.

Po rematchu pomiędzy nimi w ciągu 5 miesięcy od pierwszej walki, Namajunas nie wierzy, że Jędrzejczyk będzie w stanie dokonać poprawek, których potrzebuje w swojej grze. Po powrocie z wcześniejszych dwóch porażek Namajunas uważa, że ​​jest w dobrej sytuacji, aby móc powiedzieć, co będzie musiała zrobić to jeszcze raz i wygra walkę

Zobaczymy, może coś poszło nie tak ostatnim razem, ale zobaczymy.

– oznajmiła Rose.

Wiem na pewno, że było w tym coś więcej niż tylko obniżenie wagi.

Wiem na pewno, że aby pokazać to, czego się nauczyłam, musiałam sama dokonać zmian. Nie sądzę, żeby Joanna miała dość czasu, żeby to zrobić.

Kto wygra rewanżowe starcie którego stawką jest mistrzowski pas UFC?

Źródłó: mmanytt.com

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *