Świat

Sean O`Malley zawieszony na 6 miesięcy przez USADA!

on

Duża nadzieja na gwiazdę UFC, „Sugar” Sean O’Malley zostaje zawieszony na 6 miesięcy.

Sean O`Malley to niepokonany zawodnik, który w UFC zawalczył już dwa razy, oba pojedynki zakończyły się jednogłośną decyzją sędziów na jego korzyść. W związku z niezapowiedzianą wizytą kontroli antydopingowej jego testy na obecność niedozwolonych substancji wyszły pozytywne. Wykryto w jego organizmie marihuanę, poza zawieszeniem zawodnik będzie musiał zapłacić około 500 dolarów.

Amerykanin postanowił wyjaśnić całą tą sytuację za pomocą instagrama:

 

 

Witajcie, tutaj Sugar Show. Chcę być pierwszym, który poinformuje was o tym, co się dzieje. Jak wielu z was widziało, UFC ogłosiło w ten weekend, że nie ogłaszają już potencjalnych naruszeń programu USADA, ze względu na dużą liczbę niezamierzonych przypadków użycia w ramach programu, a zamiast tego czekają aż do końca.

W tej chwili znalazłem się w jednym z tych przypadków. Mimo że w nowej polityce moja sprawa nie byłaby teraz publiczna, uważam, że ważne jest, aby być z przodu i uczciwie z moimi fanami.

Pracowałem z Jeffem Novitzkym w UFC i uważam, że już udało nam się zidentyfikować suplement diety, który by to spowodowały. Wysłaliśmy pozostałe próbki z butelki, którą zabrałem do laboratorium USADA, a także pełną zamkniętą butelkę. Powiedziano mi, że testowanie tych suplementów może trwać nawet 30 dni. Nadal będę aktualizować wszystkie ustalenia, ale w pełni oczekuję wyników, które już znam. Że nie zrobiłem nic celowo.

Dla wszystkich, którzy mnie śledzą i byli podekscytowani moją walką, naprawdę mi przykro. Bardzo boli, że nie mogę wyjść i robić tego, co kocham na największej scenie.

Nie mam zamiaru oszukiwać i jestem w pełni przekonany, że wyniki tego przypadku to pokażą. Kocham moich fanów i mam nadzieję, że wpływ na moją karierę będzie minimalny i wkrótce wrócę do walki.

Jak odnosicie się do tej całej sytuacji?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *