Polska

Sijara Eubanks: Przyjdzie czas na spotkanie w klatce z Joe Roganem!

on

Joe Rogan po ogłoszeniu walki Eubanks vs Shevchenko wrzucił dość odważny tweet. Amerykanka postanowiła odpowiedzieć komentatorowi.

Sijara Eubanks  jeszcze do nie dawna miała być zestawiona z Valentiną Shevchenko  w starciu o pas wagi muszej kobiet. Pierwszorzędnie oraz ostatecznie UFC postawiło na walkę Joanny Jędrzejczyk z Białorusinką. Sytuacja wokół tego pojedynku była bardzo skomplikowana, ponieważ rzekomo reprezentantka Polski nie była gotowa aby zawalczyć na gali UFC 230 dlatego postawiono na zestawienie EubanksShevchenko. Reakcje świata były bardzo różne, Joe Rogan komentator UFC napisał na swoim twitterze:

Bez urazy, ale ja nawet nie wiem kim jest Sijara Eubanks, a przecież jestem komentatorem UFC.

-napisał na tweetere

Sijara Eubanks ostatecznie pozostała na karcie walk UFC 230 a jej przeciwniczką będzie Roxane Modafferi. Amerykanka była ostatnio gościem w The MMA Hour i opowiedziała szczegółowo jak postrzega Joe Rogana po tych słowach:

Tweetowałam do niego. ale się nie odezwał. On wie kim jestem i kim byłam przed tą sytuacją. Nie musiał pisać tego na twitterze. To z jego strony brak szacunku do mnie.

On nie może uniknąć spotkania ze mną po walce, pewnego dnia znajdziemy się tam razem i on będzie z mikrofonem, wtedy powiem mu co czuje.

Czy uważacie, że Joe Rogan zachował się bardzo nieodpowiednio adekwatnie do całej tej sytuacji?

 

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *