News

Stipe Miocic: Zobaczycie, jak Daniel Cormier zostanie pobity na UFC 226

on

Kiedy ogłoszono, że Daniel Cormier i Stipe Miocic zamierzają ze sobą walczyć, to głosy zostały podzielone. To jest szalone, historyczne i z pewnością spektakularne, zestawienie na które wszyscy teraz czekają.

Zwykle takie wielkie walki, jak te, które są również nagłośnione przez sezon The Ultimate Fighter.Ta walka najprawdopodobniej nie będzie tego potrzebowała. Tylko dlatego, że Miocic nie jest skłonny do gadania, to nie przeszkadza mu w mówieniu wszystkim, o tym co jest istotne, co się stanie, gdy będą walczyć na UFC 226.

Trash talk to zbyt wiele. To wyczerpujące dla mnie. Nie muszą mi schodzić z drogi. Mam inne rzeczy, o które trzeba się martwić, takie jak trening, praca, żona, czy naprawianie domu. Muszę się martwić innymi sprawami niż ranieniem czyichś uczuć. Jestem zwyczajnym facetem. Nie mam drogich samochodów ani drogich ubrań. Jestem sobą. Mam rodzinę, dziecko w drodze. Mam dom, hipotekę, o którą trzeba się martwić. To wszystko, o co się martwię – dbanie o nie i upewnianie się, że wszystko gotowe.

Myślę, że fani uważają mnie za jednego z nich. Nie jestem inny. Ludzie lubią mnie za to, kim jestem. Nie zamierzam zmieniać teraz siebie i udawać kogoś innego. Nie zamierzam zadzierać nosa. Po prostu będę sobą. Nic się nie zmienia, stary. Pracowałem ciężko i poświęciłem zbyt wiele, aby zdobyć ten pas. Zamierzam tam wyjść i wykonać swoją pracę. Daniel Cormier jest niesamowitym wojownikiem, ale niestety zobaczycie, że zostanie pobity.

– Stipe Miocic powiedział w wywiadzie do The BBC MMA Show.

Gala w lipcu jest tak fascynująca, nie tylko z powodu Daniela Cormiera, który spróbuje zostać dwukrotnym mistrzem, ale z powodu swojej historii w wadze ciężkiej. Stipe Miocic jest obecnie numerem jeden w wadze ciężkiej na świecie. Czy będzie to jednostronny beatdown, jak przewiduje Miocic, czy będzie bardziej konkurencyjny niż niektórzy sądzą?

Mamy pięć długich miesięcy na czekanie.

Źródło: BJPENN.com

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *