Świat

Thompson zabiera głos na temat walki Woodley vs. Till

on

8 września na UFC 228, Tyron Woodley podejdzie po raz kolejny do obrony pasa mistrzowskiego wagi półśredniej. Jego rywalem będzie Darren Till.

Swoje przemyślenia dotyczące tej walki ma były rywal obu zawodników, Stephen Thompson, który podzielił się nimi na łamach SubmissionRadio.

Darren Till to duży chłopiec, jest bardzo ciężki i agresywny. Tyron, on niezbyt dobrze radzi sobie z agresywnymi zawodnikami, zwłaszcza takimi, którzy naciskają. A Darren ma jeszcze spory zasięg. Ma też jak już mówiłem spore ciało i masę by naprawdę zepchnąć Tyrona i go zmęczyć. Ale z drugiej strony, Woodley jest bardzo inteligentny. Jest bardzo mądry, jeśli chodzi o złamanie rywala. Tak, więc nie popełni głupstw.

– powiedział Wonderboy.

Darren zostawia często biodra. Za każdym razem kiedy wyprowadzisz cios on sie odchyla ale biodra pozostają. Myślę, że Tyron użyje prawej ręki i jeśli to  nie znokautuje Tilla to wtedy pójdzie po nogi. A on ma wystarczająco dużo siły, by przytrzymać Darrena w dole, mimo to, że Darren pokazuje na swoim instagramie jak ostro trenuje z facetami od BJJ. To będzie bliska walka.

Kto waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *