Świat

TJ Dillashaw: Powiedziałem, że zrujnuje karierę Garbrandta i zrobiłem to!

on

Mimo, iż od ich ostatniej walki minęło trochę czasu to mistrz kategorii koguciej ciągle mówi o swoim byłym rywalu.

TJ Dillashaw to były zawodnik Team Alpha Male i odwieczny rywal Garbrandta. Wąż bo tak brzmi jego przydomek dwoma nokautami nad Codym rozwiał wszelkie wątpliwości kto jest królem tej kategorii, oraz udarł nosa swojemu byłemu zespołowi. W rozmowie z MMAJUNKIE mistrz opowiedział o tym co chciał udowodnić Amerykaninowi oraz jego teamu:

Do diabła, cieszę się że to się tak rozwinęło podczas drugiej walki. Powiedziałem, że znokautuje go w pierwszej rundzie i to zrobiłem. Powiedziałem również, że zrujnuję jego karierę i robię to. On jest skończony w kategorii do 135 funtów. Powinien wrócić do szeregu i stać się lepszym, a nie ciągle krzyczeć.

Jestem szczęśliwy. Nie tylko on a cały Team Alpha Male potrzebowali przekleństwa. To jest gra, karma jest przekleństwem.

Z całym dramatem, który się dział między mną a Garbrandtem te wszystkie oskarżenia, z którymi musiałem sobie poradzić. To był ogromny ciężar dla mnie. Druga walka się skończyła tak jak zapowiadałem. Widziałem jego błędy, których nie poprawił i zawalczyłem z nim inaczej niż w pierwszej walce no i zrobiłem to ponownie, ale szybciej.

Te dwie walki oraz ich promocję to były szalone wojny, zarówno słowne jak i w octagonie. Koniec końców król powrócił na swój tron, i można powiedzieć że po części zrujnował karierę Garbrandta, ponieważ ten postanowił zniknąć ze swoich mediów. Jesteśmy ciekawi jak potoczą się dalsze ich losy..

Chcielibyście zobaczyć jednego z tych dwóch panów jeszcze w tym roku?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *