UFC

TJ Dillashaw: Widzę walkę z Demetriousem Johnsonem na UFC 226

on

Od kilku długich tygodni media sugerowały konfrontację mistrza wagi muszej – Demetriousa Johnsona (27-2-1) z mistrzem wagi koguciej – TJ Dillashawem (15-3).

Spekulacje podsycali także sami zawodnicy. Jednak po ostatnim wpisie Ali’ego Abdelaziza wygląda na to, że to Hendry Cejudo ma zawalczyć z mistrzem wagi muszej latem. Mimo tych informacji, Dillashaw nadal wierzy, że pojedynek zostanie wkrótce ogłoszony.

Na razie słyszę tylko głosy bym skupił się na rehabilitacjach i powrocie do zdrowia. Wszyscy wiedzą jednak, ze chcę tej walki. Johnson także jej chce. Mówił, że chciałby, by nasze starcie było częścią wielkiego wydarzenia… myślę, że gala UFC 226 byłaby idealnym miejscem na nasze starcie. Już w karcie są Stipe Miocić i Daniel Cormier, więc zestawienie także i nas stworzyłoby możliwość wysokiego, wyrównanego poziomu gali.

– stwierdził odważnie TJ.

Dana White niejednokrotnie podkreślał, że w tym roku chce mieć dużo walk z udziałem największych gwiazd. Czy zatem zaakceptuje pomysł Dillashawa? Gala UFC 226 w lipcu, więc jest jeszcze trochę czasu.

źródło: bjpenn.com

About Kamil Gieroba

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *