Polska

Trener Błachowicza: Któryś z sierpów dojdzie do celu i sięgnie szczęki Krylova

on

Jeden z trenerów Jana Błachowicza, Robert Złotkowski postanowił wypowiedzieć się na temat jego sobotniej walki z Nikitą Krylovem na UFC w Moskwie.

W rozmowie z polsatsport.pl Złotkowski zdecydowanie chwalił Janka.

Pracujemy wspólnie od kilku walk i naprawdę teraz się mocno dotarliśmy. Nie potrzebujemy wymieniać wielu słów, a Janek wie doskonale, co trzeba robić na treningach i czego od niego wymawiam. Każde przygotowania są do siebie podobne, ale oczywiście profilujemy je pod konkretnego rywala. Małe niuanse, cały czas coś dodajemy i układamy plan, który ma przynieść sukces w Moskwie.

Szkoleniowiec przekonuje także, że rywal jest nieprzewidywalny ale liczy na skończenie walki przez Polaka.

Nikita bardzo mocne kopie. Czasami niekonwencjonalnie i nie do końca wiadomo skąd te kopnięcia wychodzą. Janek będzie musiał być bardzo skupiony, w każdym momencie walki i na pewno trzymać bardzo szczelnie swoją gardę. Janek coraz lepiej boksuje, bije mocne sierpy, poprawia umiejętności z treningu na trening. Wierzę, że któryś z sierpów dojdzie do celu i sięgnie szczęki Krylova.

Walka Błachowicz vs Krylov jest co-main eventem gali UFC Moskwa, która odbędzie się 15 września.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *