Świat

Trener Dillashawa: Cruz to płaczące dziecko

on

Wcześniej w tym tygodniu podczas MMA Show Ariela Helwani’ego, były mistrz UFC, Dominick Cruz, wypowiedział się na temat Duane Ludwiga, głównego trenera obecnego mistrza wagi koguciej, T.J’a Dillashawa.

Cruz stwierdził, że Ludwig usiłuje żyć dzięki swojemu uczniowi.

To tylko płaczące dziecko. Przeczące pier*olone dziecko. On jest po prostu słony i smutny, że nie ma doświadczonego trenera, który jest z nim aż do śmierci. Kocham T.J’a, on jest rodziną. Zrobię wszystko, co muszę zrobić, żeby zająć się tym facetem, prawda? Przepraszam, że nie masz kompetentnego, pełnego pasji trenera Dom.

– powiedział dla BJ Penn Radio.

Nie nienawidź jak wszyscy inni, skurwielu. Mamy coś wyjątkowego. I przykro mi, że nie znalazłeś swojego trenera i wiesz, co mogę powiedzieć, ku*wa? Tak ma być. Ucz się od niego, nie nienawidź go. Ku*wa, tak, żyję dzięki T.J’owi. Właśnie to robię, ku*wa.

Co sądzicie o słowach trenera mistrza?

 


About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *