Świat

Trener Fergusona: Khabib padnie na deski, a Conor nie ma z Tony’m żadnych szans

on

Atmosfera przed kwietniową walkę Tony’ego Fergusona z Khabibem Nurmagomedovem z każdym kolejnym dniem przybiera rumieńców.

Jeden z trenerów mistrza, Rashad Holloway wypowiedział się na temat treningu swojego podopiecznego, uważając, że może on z łatwością posłać na deski Dagestańczyka oraz wspomniał, że Conor nie ma szans w walce z Tony’m.

McGregor zarobił około 60 milionów dolarów podczas swojej ostatniej walki. On nie faworyzuje walki z kimkolwiek za 5, 6 lub 7 milionów dolarów. Nigdy nie faworyzował walki z Tony’m , ponieważ jest zbyt niebezpieczny, a teraz jego nazwisko w końcu wybuchło, jest bogaty i leniwy, podczas gdy Tony jest bardzo głodny, więc nie ma mowy, by kiedykolwiek walczył z Tonym. Proste Tony’ego i jego stopy powstrzymają McGregora przed atakiem. Wypełnimy lukę silnymi kontrami pod różnymi kątami. Tony uderza jak ciężarówka. To nie potrwa długo. McGregor nie ma żadnych szans w tej walce.

Nie widzieliście jeszcze wszystkiego co potrafi Ferguson. Jego umiejętności i to, nad czym pracujemy, to jest niesamowite i nie jestem stronniczy. Ma to coś, że nie chce pokazać wszystkich swoich kart, a ja się tym zajmę, wtedy on wykonuje swoją robotę. Na pewno zobaczycie więcej jego umiejętności w tej walce (z Khabibem).

Tony pracował przez ostatnie kilka miesięcy nad swoim ciałem przed rozpoczęciem obozu, więc przyjeżdża w formie. Rzecz w tym, że Tony i tak może wygrać. Ostatni obóz, przed UFC 216, wtedy zzułem, że Tony podda Kevina, ale teraz w walce z Khabibem Nurmagomedovem widzę nokaut. 

Wygrana Tony’ego z Khabibem dała by mu przepustkę do upragnionej walki z Conorem, jednak na jego drodze nie ma łatwego rywala. Walka zapowiada się bardzo elektryzująco, a jak będzie zobaczymy 7 kwietnia.

Źródło: IB Times UK

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *