Świat

Trener Frankie’go Edgara nie wierzy w słowa Conora o propozycji walki z jego podopiecznym!

on

Mark Henry kieruje wiadomość do Conora McGregora, by ten stoczył walkę z Frankie’m Edgarem, po tym jak wczoraj poinformował o możliwości walki z nim na UFC 222.

Przypomnijmy, że Conor zamieścił wczoraj wpis, gdzie wyjaśnił, że zaproponował zastępstwo za Maxa Hollowaya do walki z Edgarem, jednak UFC nie przystało na taką propozycję. Trener Edgara odpowiadając na słowa mistrza wagi lekkiej, na instagramie zarzuca mu kłamstwo.

Kiedy przywołujesz imię Frankiego Edgara, to idealne zdjęcie dla ciebie Conor McGregor. W przeszłości ukrywałeś się przed nim trzy razy, Edgar i jego menadżer Ali Abdelaziz zapytali o Conora, gdy Max wypadł, ale wiedzieliśmy, że tylko stylistycznie podchodzisz do tego, co jest dla ciebie dobre, a ty już trzy razy go unikałeś (Frankie’go). Wystarczająco źle publikujesz nieudolne posty, wprowadzając ludzi w błąd podczas gdy nigdy nie obroniłeś tytułu.

Zgadzam się, Conor jest niesamowitym, niesamowitym wojownikiem i przewyższył grę ze swoim akcentem, osobowością, dowcipem, niesamowitym stylem walki, siłą, inteligencją i nie zapominając o tym, że „trashuje” ludzi jednym z najlepszych stand-upów jakie kiedykolwiek widziałem w MMA. 

Conor, to takie proste: jeśli twój psiarski post jest prawdziwy, stań do walki z Frankie’m. Niezależnie od tego, czy jest to MMA, czy boks. I obiecuję ci, że nie uderzy cię „młotkiem” w czubek głowy, zna zasady, ale ty nie.

Jak widać trener Edgara nie wierzy w to, że rzeczywiście Conor zaproponował swoje zastępstwo. Jak było naprawdę? Możliwe, że Conor odpowie na słowa Henry’ego i się tego dowiemy.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *