Świat

Trener McGregora o rewanżu z Khabibem: Musielibyśmy zniknąć na 3 miesiące!

on

Czy dane będzie zobaczyć nam rewanż Conora z Khabibem, tego nie wiemy lecz trener Irlandczyka wyjaśnia jakby miał wyglądać obóz przygotowawczy.

Conor McGregor został poddany w czwartej rundzie na gali UFC 229  przez Khabiba Nurmagomedova. Walka ta określana była jako najbardziej oczekiwana w historii MMA. Trener Irlandczyka John Kavangh w rozmowie z Arielem Helwanim dla ESPN opowiedział jakby miałby wyglądać obóz przygotowawczy przy potencjalnym rewanżowym starciu:

To by wyglądało trochę jak w filmie Rocky 3. Musimy odzyskać te oko tygrysa, wrócić i trenować jak dawniej. Zabierz mnie, Conora, Artema, Petera Quelly i innych i zniknijmy na trzy miesiące.

Jeśli mamy zamiar zrobić rewanż to musimy zrobić koszmarny obóz przygotowawczy.

Kavanagh to wieloletni trener byłego mistrza dwóch kategorii wagowych, dobrze zna swojego topowego zawodnika i wie co dla niego najlepsze. Czekamy na dalsze informacje o tym rewanżowym starciu lecz Khabib Nurmagomedov chce walki z pierwszym pretendentem Tonym Fergusonem, który pokonał przez TKO Anthonego Pettisa na gali UFC 229, a nie rewanżu z Irlandczykiem.

Jak myślicie czy doczekamy się kiedyś rewanżowego starcia?

 

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *