Świat

Tyron Woodley chce walki z GSP w lipcu!

on

Mistrz wagi półśredniej – Tyron Woodley był gościem JRE MMA Show, gdzie wypowiedział się na temat swojego powrotu po operacji barku.

Jako kandydatów do starcia z Tyronem wymienia się Colbyego Covingtona oraz Rafaela dos Anjosa, jednak obecny mistrz nie patrzy na tych dwóch zawodników. Powodem tego jest jego wymarzone starcie z Georgesem St-Pierrem.

Powiedziałbym, że to moja wielka prognoza na 2018 rok. W pierwszej walce po powrocie chcę zmierzyć się z Georgesem St-Pierrem. Georges, moje ramię jest obolałe. Nie mogę nawet uderzyć. Georges, nie mogę nawet uderzyć.  Georges, trudno mi spać. Georges, jeśli chcesz walczyć ze mną, bracie, to jest ten czas. Jeśli chcesz mnie złapać, Georges, to jest właśnie ta chwila. On zniknie ze sportu i nikt nie da mu tyle rzeczy za to, że ze mną przegra.

Myślisz, że Georges chce ze mną walczyć? Georges miał okazję walczyć ze mną walką z Bispingiem. Jednak wybrał walkę o tytuł wagi śreniej. Zdecydowanie była to lepsza walka dla niego, ponieważ gdyby powrócił na walkę ze mną, to zaraz byłby z powrotem na emeryturze. Bisping nie wyglądał świetnie. Jedną rzeczą, która pomogła Georgesowi w tej walce, było jego doświadczenie. Rozluźnił się. Był trochę spięty. Nie był w Octagonie prawie 4 lata…

Tyron już od dłuższego czasu nakłania GSP do walki.

Tyron dodał także, że jego powrót planowany jest na lipiec. Ciężko teraz powiedzieć czy w pierwszej walce po powrocie zmierzy się z GSP. Natomiast jeśli chodzi o powrót Kanadyjczyka po zwakowaniu tytułu wagi średniej, to stoi on pod znakiem zapytania. Czy doczekamy się walki jak mówi sam Woodley o „najlepszego zawodnika wagi półśredniej wszechczasów w UFC”…?

 

źródło: JREMMAShow

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *