Świat

Tyron Woodley: Colby nigdy nie chciał walczyć ze mną w pierwszej kolejności

on

Tyron Woodley ma kilka słów dla Colby’ego Covingtona, twierdząc, że kontrowersyjny zawodnik wagi półśredniej nigdy naprawdę nie miał zamiaru z nim walczyć i co więcej powinien być wstydzić się odrzucenia walki.

Po prostu pokazał nam, że jest nikim, i nigdy tak naprawdę nie chciał walczyć w pierwszej kolejności. Ja jestem gotów pokonać każdego. Wy, kibice, Brazylia i wszyscy ludzie, których nie szanował Colby, ludzie, którzy znali jego wybryki, które były kompletnie przerażającymi, skandalicznymi, elementarnymi wybrykami, chcieliście, zobaczyć, jak ktoś sprawia mu łomot. I miałem zamiar to zrobić, ponieważ był następny.

– powiedział mistrz dla MMAJunkie.

Spodziewano się, że Covington, który pokona Rafaela Dos Anjosa, aby wygrać tymczasowy tytuł półśredniej na UFC 225, zmierzy się z Woodleyem w walce unifikacyjnej . Jednak według doniesień „Chaos” chciał, aby walka została przesunięta na późniejszy termin, z powodu niedawnej operacji nosa. 30-latek spotkał się z ostrą reakcją zarówno fanów, jak i zawodników za odmowę walki.

Z tego względu dość niespodziewanie rywalem mistrza został Darren Till.

Teraz jest to inny przeciwnik, Darren Till, taki, który pod względem stylu sprawi mi więcej zagrożeń. Większy, silniejszy, bardziej głodny i tak naprawdę ma sens to, co mówi. Nie mówi wiele, ale to, co mówi, naprawdę to ma sens.

Tyron stanie do kolejnej obrony na gali UFC 228.About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *