Świat

Tyron Woodley: Jak skopię dupę Covingtona, chcę żeby wywalili go z ATT

on

Tyron Woodley ma nadzieję, że po pokonaniu Colby’ego Covingtona, w American Top Team pomyślą o wyrzuceniu „Chaosa” z klubu.

Woodley, oczywiście, nie trenuje już w American Top Team. Mimo to, wierzy, że nadal ma tam pewne wpływy i ma nadzieję, że uda mu się wykopać Covingtona z ATT po zunifikowaniu tytułów.

Rozmawiałem dzisiaj z współzałożycielem ATT, Danem Lambertem. Powiedziałem mu, że po tym, jak skopię dupę Covingtona, chcę żeby wywalili go z zespołu. Jest hańbą American Top Team, tradycji, z której się wywodzi. Jest hańbą dla sportu i kpiną dla najtwardszej i najlepszej kategorii w historii UFC, czyli kategorii półśredniej. 

– powiedział Woodley w poniedziałkowej edycji The MMA Hour.

Tyron wspomniał także sytuacje ze wspólnego treningu z Colbym na Florydzie.

Sprowadzono go , żeby pomógł mi się przygotować na Rory’ego MacDonalda i nigdy nie spotkałem się z bardziej leniwym kawałkiem gówna niż Colby Covington. Kiedy nadszedł czas, aby trenować, spytaj go, ile razy obalił mnie. Zero. Zapytaj go, dlaczego stał się niebieski jak pieprzona jagoda, kiedy go dusiłem.

Co ciekawe jakiś czas temu Colby wspomniał, że ma świetne relacje z Lambertem, co raczej nie pomoże w planie Tyronowi.

Zapowiada się ciekawy beef przed walka, a i sama walka także nie gorzej.


About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *