Świat

Tyron Woodley: Mógłbym być mistrzem 4 kategorii wagowych!

on

Wiele ostatnio się mówi o dodaniu nowych kategorii wagowych. Mistrz kategorii półśredniej widziałby swoją osobę mistrzem aż czterech dywizji w UFC.

Tyron Woodley obecny mistrz kategorii półśredniej, który w najbliższą sobotę stanie do kolejnej obrony pasa, a naprzeciw niego znajdzie się Darren Till. W związku z bardzo częstym ostatnio niewypełnianiu wymaganych limitów wagowych, coraz bardziej mówi się o dodaniu kilku kategorii wagowych szczególnie między wagą średnią a lekką.

Słyszałem o tym, że coraz bardziej myśli się o utworzeniu nowych kategorii wagowych. Myślę, że zrobiłbym limit 165 funtów nie było by to zbyt sexy ale zrobiłbym to, oczywiście 175 funtów będzie łatwiejsze niż 170 funtów. Myślę, że nawet zdobyłbym tytuł kategorii średniej. Są to trzy dodatkowe kategorie, w których mógłbym konkurować z każdym.

Podczas gdy Woodley nie miałby nic przeciwko możliwości zdobywania nowych tytułów, jedno, czego nie zamierza zrobić, to wyzwać swoich przeciwników. Woodley próbował wyzwać do walki zawodników takich jak GSP lub Nick Diaz , ale te starcia nie doszły do skutku.

Skończyłem. Moim celem jest zawsze bicie i dominowanie, niezależnie od tego z kim. Pozwolę wam zdecydować, kto to jest, ponieważ za każdym razem, gdy próbowałem mówić o tym, jak chcę walczyć, nigdy nie było to bliskie finalizacji. Mój cel i sposób, w jaki stanę się największym wszechczasów, dominuje i unicestwiam każdego, kto jest przede mną.

Czy według was Tyron Woodley dałby radę osiągnąć te limity wagowe i bronić każdego pasa systematycznie?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *