News

Valentina Shevchenko chętna na walkę o pas w kategorii muszej z Joanną Jędrzejczyk!

on

Po tym jak walka o mistrzowski pas kategorii muszej Valentiny Shevchenko z Nicco Montano nie doszła do skutku, z powodów zdrowotnych Montanto, Shevchenko została więc bez przeciwniczki.

Pas, który był w posiadaniu Montano został jej odebrany i czeka na nową mistrzynie, jak przyznaje prezydent UFC Dana White, Shevchenko zawalczy o tytuł jeszcze w tym roku.

Valentina była jednym z gości w programie Ariel Helwani MMA Show, w którym to powiedziała, że jest zainteresowana walką z Joanna Jędrzejczyk.

Dywizja musi się rozwijać, dywizja musi iść do przodu, a pas musi być w grze. Walka o pas powinna odbyć się przed końcem roku. Z radością zawalczyłabym z Joanną, ponieważ jest prawdziwą profesjonalną wojowniczką.

Obie zawodniczki miały okazję rywalizować ze sobą w Muay Thai, gdzie dwukrotnie wygrała Shevchenko.

Jesteście zainteresowani zestawieniem Shevchenko vs. Jędrzejczyk o mistrzowski pas kategorii muszej?

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *