News

Valentina Shevchenko nie ma wątpliwości jak zakończy się walka rewanżowa Rose Namajunas z Joanną Jędrzejczyk

on

Valentina Shevchenko w znacznym stopniu pomogła obecnej mistrzyni Rose Namajunas w odebraniu pasa Joannie Jędrzejczyk. „Bullet” w przeszłości dwukrotnie wygrywała z Jędrzejczyk, natomiast walki te odbywały się w formule Muay Thai. Shevchenko pomagała Namajunas przygotować się do pojedynku o pas kategorii słomkowej federacji UFC. Już przed pierwszym ich starciem głośno mówiła o zwycięstwie „Thug Rose”.

Valentina została zapytana przez redakcję MMA Fighting, co sądzi o rewanżowym zestawieniu Rose z Joanną.

Nie sądzę, że w tej walce będzie inny wynik. Oczywiście będzie to pewnie inaczej wyglądać, bo Joanna do tego pojedynku przygotuje się znacznie lepiej. Jednak w tym samym czasie Rose przygotuje się bardzo dobrze także. Spodziewam się bardzo twardej walki, ale uważam, że skończy się podobnie jak ich pierwszy pojedynek. W każdym starciu zawodnicy uczą się z doświadczenia, które zyskali. Joanna jest bardzo dobrą zawodniczką, i na dodatek jest bardzo silna, pokazując swoją dominację przez wiele lat jako mistrzyni. Tym razem jednak nastał czas Rose. Naprawdę uważam, że ona będzie bardzo dobrą mistrzynią przez długi okres czasu – powiedziała Valentina Shevchenko. 

Rewanżowy pojedynek pomiędzy Asią i Rose odbędzie się podczas gali UFC 223 w Nowym Jorku. W pierwszym ich pojedynku Namajunas znokautowała Joannę w pierwszej rundzie.

Źródło: MMA Fighting

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *