News

Valentina Shevchenko: Zrobię wszystko żeby skończyć walkę przed czasem!

on

Valentina Shevchenko omawia nadchodzącą walkę z Priscilą Cachoeira na UFC Belem, jak łatwo przychodzi jej zbijanie wagi, jej miłość do broni i co sądzi o rewanżu z Amandą Nunes.

W wywiadzie przed UFC Belem zapytana o debiut w wadzę muszej mówi:

Zbijanie wagi to dla mnie nic takiego, nie mam dużo do zbijania i jestem już teraz gotowa do tego procesu, 5 kilo to nie wiele. Będę w najlepszej swojej formie w tej walce!

Widzieliśmy wczoraj twój trening medialny, masz wytatuowaną broń. Wiemy, że lubisz strzelać:

Mieszkając w Peru miałam 5 pistoletów, w Texasie też mam. Lubie kulturę broni, lubię dynamiczny styl strzelania, musisz wiedzieć jak się poruszać z bronią, to nie olimpijskie strzelanie ale bardziej obrona strzelecka. Strzelanie jest jak MMA tylko właśnie w strzelaniu. Niekiedy po takim treningu strzelania jestem bardziej zmęczona niż po treningu MMA.

Wiemy również, że pasjonujesz się tańcem, wolisz taniec czy broń?

Taniec też jest dla mnie bardzo ważny, to moja pasja ale i tak mma jest na pierwszym miejscu

Twoja przeciwniczka to Priscila Cachoeira, widziałaś jej pojedynki?

Oczywiście znałam ją wcześniej, widziałam jej walki. Kiedy poznałam nazwisko i wiedziałam, że dojdzie do tej walki to ucieszyłam się ponieważ były problemy ze znalezieniem przeciwniczki dla mnie.

W tej walce będę sobą, jestem przygotowana na każdą płaszczyznę walki, zrobię wszystko żeby skończyć pojedynek przed czasem. Mam 15 min na skończenie jej i to zrobię

Jeżeli wygrasz ten pojedynek, spodziewasz się  walki o pas?

Zobaczymy, taki mam plan żeby zdobyć pas dywizji muszej

Myślisz o 3 walce z Amandą Nunes?

Tak myślę o tym, najpierw chcę stoczyć parę walk w dywizji muszej, ale chętnie podejmę 3 starcie z Amandą Nunes

Źródło: MMAFighting

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *