News

Vitor Belfort vs Lyoto Machida na UFC 224!

on

Starcie dwóch legendarnych zawodników z Brazylii, oficjalnie potwierdzone na gale UFC 224 która odbędzie się 12 maja w Rio De Janeiro.

Vitor Belfort(26-13-1) to były mistrz UFC kategorii średniej, który walczył z najlepszymi zawodnikami na świecie, ostatnią swoją walkę wygrał przez decyzje pokonując Nate’a Marquardta.

Lyoto Machida(23-8) to także były mistrz UFC, wagi półciężkiej, podobnie jak Belfort walczył ze światową czołówką, a jego ostatni pojedynek z Erykiem Andersem zakończył się zwycięsko po 5 rundowym boju.

Przyszedł czas na spotkanie dwóch byłych mistrzów w oktagonie UFC. Nie wykluczone, że po tej walce zawodnicy przejdą na emeryturę, Brazylijski smok Machida ma 39 lat i przed ostatnią wygraną zaliczył 3 porażki z rzędu, „The Phenom” Belford to 40 letni zawodnik który przed ostatnią wygraną, również odniósł 3 porażki w tym walka z Kelvinem Gastelumem została uznana za no contest.

Czyja ręka powędruje w górę? Na kogo stawiacie w tym pojedynku?

Źródło: UFC

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *