News

Wiemy jakie niedozwolone środki znaleziono w organizmie Andersona Silvy przed walką z Gastelumem!

on

Zwieszony od listopada 2017 r., Anderson Silva może być w tragicznej sytuacji z USADA. Jak podaje strona combate.com u byłego mistrza – usuniętego z walki z Kelvinem Gastelumem na UFC w Chinach – wykryto syntetyczny testosteron (Metylo-Testosteron) i lek moczopędny.

Syntetyczny testosteron ma podobny efekt do sterydów, jednak z mniej negatywnymi efektami ubocznymi, jednak posiada te same korzyści pod względem wydajności.

Obrona Andersona nie wierzy w to, że zostanie on uniewinniony, ale chce, aby ten incydent został osądzony jako pierwsza „wpadka”, ponieważ kiedy test dał wynik pozytywny walce z Nickiem Diazem, nie były to testy prowadzone przez USADA, ale komisji Nevady. Jeśli Brazylijczyk, który ma 42 lata, dostanie dwuletnie zawieszenie, jego emerytura może zostać ogłoszona i nie zobaczymy go w Octagonie UFC.

To już czwarty pozytywny test w jego karierze.

Źródło: Combate.com

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *