Świat

Wkurzony Tyron Woodley chce spotkania z Daną White’m: To cyrk!

on

Konfliktu na linii Tyron Woodley-Dana White ciąg dalszy.

Obaj Panowie od ponad roku atakują siebie w mediach, ponieważ „The Chosen One” uważa, że White niedostatecznie go promuje jako mistrza UFC. 

W ostatnim ich spięciu, White – po raz kolejny – „naskoczył” na Woodleya za wypowiedź o potencjalnej walce z Nate’m Diazem, mówiąc, że jego mistrz jest „gówniany”, a taka walka nie była nawet jedną z opcji.

„T-Wood” wyładował swoje frustracje podczas wczorajszego The MMA Hour, ujawniając, że natychmiast zadzwonił do White’a, aby dowiedzieć się, na czym polega problem.

Najśmieszniejsze jest to, że jestem jedynym mistrzem, który walczy z pretendentami nr. 1. To właśnie mnie zastanawia, gdy patrzysz na wszystkie „muzyczne krzesła” występujące w mieszanych sztukach walki. Widzisz, że „DC” idzie do wagi ciężkiej, Conor robi wszystko, co chce, Dillashaw chce zejść niżej, Amanda Nunes i Cyborg chcą walczyć. Dlatego proszę, niech Tyron też podsunie jakis pomysł. Natychmiast: „narzeka, nie chce walczyć z tym facetem, ucieka od tego faceta, on gra na karcie wyścigowej.” Fani, powinniście teraz być tym zmęczeni. Prawdopodobnie jestem jednym z najbardziej  profesjonalnych i najciężej pracujących zawodników w rosterze, który robi to sam, sam się reklamuje.

Kiedy oświadczasz, że ktoś jest pełen gówna, po prostu nie mogę się z tym pogodzić, a to wymagało ode mnie natychmiastowej rozmowy telefonicznej z Daną. Byłem naprawdę wkurzony. Widzę, czy to była sytuacja, którą dosłownie wymyśliłem. Dana mogłeś nawet powiedzieć to inaczej. Mógłbyś powiedzieć: „Tyron jest tylko pobożnym życzeniem, kolejna walka dla niego to” RDA „. Niezależnie od tego, co jest racjonalne, ale kiedy mówisz, że Tyron jest gówniany, to jest trochę szorstkie, trochę hardkorowe dla kogoś, kto jest mistrzem organizacji.

Młodzi wojownicy, którzy wchodzą do UFC, aspirują do tytułu mistrza UFC. W jaki sposób zamierzają zostać mistrzem UFC, jeśli zobaczą sposób, w jaki traktują ich mistrza? Potem widzą, że są ludzie, którzy nie są mistrzami, są nieprofesjonalni, pokazują środkowe palce, gadają i tak robią pieniądze. Jaki rodzaj obrazu przedstawiamy? Myślałem, że zmierzamy w kierunku równoległym do NFL, NHL, MLB. To będzie cyrk, dopóki to nie przyjdzie do Tyrona, a potem będę chciał wrócić do starej szkoły.

Jak widać mistrz wagi półśredniej jest bardzo sfrustrowany tym, co dzieję się obecnie w UFC oraz tym, że Dana nie chce mu dać naprawdę dużej walki ( z Diazem ). Jak odpowie na to White? Zobaczymy zapewne niebawem.

źródło: The MMA Hour

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *